Za problémami môžu byť traumy z detstva! Nájdite súvislosti a zmažte ich!

Zdravie a krása

Marek 02.10.201524700

Za problémami môžu byť traumy z detstva! Nájdite súvislosti a zmažte ich!

Stále sa vám dejú rovnaké problémy? Nedarí sa vám uspieť na pohovore, trápia vás opakujúce sa zdravotné ťažkosti? Boríte sa akoby stále s rovnakými problémami? Môžu to byť dôsledky traumy z minulosti, ktorých vzorec sa podvedome opakuje zas a znova. Vymazať traumu tak môže znamenať novú životnú etapu pre každého.

Traumy nám limitujú život

Mozog je nesmierne geniálny, no má aj svoje muchy. Jednou z tých najväčších je schopnosť pracovať vo vzorcoch. Vďaka tomu sa vieme zorientovať v životných situáciách, nemusíme stále riešiť otázniky pri jazde autom, umývaní sa a každodenných činnostiach. Nevýhodou sú však bloky, ktoré vznikajú aplikáciou starých systémov aj na nové situácie. „Trauma vzniká často ako dôsledok nejakej situácie. Či už z detstva, alebo aj z dospelosti. Vyhodili nás z práce a teraz sa bojíme, aby nás nevyhodili znova. Rodičia sa hádali a tak mozog vyhodnocuje rovnaké riešenie problémov rovnakým spôsobom, ako videl doma. Keď sa nám kamaráti vysmiali, opäť čakáme, že v situáciách podobných môžeme dostať výsmech. Tieto negatívne kotvy má mozog tendenciu opakovať na podobné situácie, no už môžu byť úplne iné a nás brzdia. Staré krivdy, bolesti a trápenia sa vynárajú v rôznych každodenných situáciách, oberajú človeka o energiu a nedovolia mu žiť život, aký by chcel,“ vysvetľuje Karin Pavliková problém traumy. Preto je veľmi dobré traumy identifikovať, zbaviť sa zlého vzorca a žiť slobodne.

Pomáha kineziologický test

Niekedy človek ani sám netuší, aká trauma stojí za jeho správaním a životným osudom. Práve to je vecou diagnostiky s terapeutom. Pri hľadaní súvislostí medzi problémom a traumovu vás povedie terapeut a pomôže vám vidieť problém aj z inej strany, čo je už základný krok k ich vyriešeniu. Karin Pavliková  okrem systému kladenia otázok a dôsledného rozhovoru používa na identifikáciu krivdy aj kineziologický test, ktorý je založený na svalovom napätí človeka a môžme tak ním overovať správnosť tvrdení. „Kineziologický test vychádza z dlhoročného výskumu a je založený na bunkovej pamäti každého človeka a jeho podvedomia,“ vysvetľuje Karin Pavliková. Vďaka nemu je možné presne identifikovať problém a neklamať si, nezakrývať skutočné traumy za maskovanie a vlastné predstavy. Pretože ako sa hovorí, podvedomie nás aj tak vždy dobehne.

Zmeňte nefunkčné vzorce

Ak nám v živote niečo prestane fungovať, vymeníme to. Tak to treba spraviť aj so vzorcami, ktoré už nie sú pre náš život prínosom. Karin Pavliková preto s každým klientom identifikuje problém a ponorí ho do spomienok. Do minulosti, kde sa stala situácia, ktorá sa stala vzorcom pre tie ďalšie. Každý sám je vedený, aby si situácie prežil znova, vrátil sa do nich, prešiel ich a vymazal negatívny vzorec a nahradil ho novým, lepším, ktorý bude aplikovať v živote. „Nie je to záležitosť na desať minút, ale oplatí sa ju prežiť. Nie je nič krajšie ako odblokovať traumy a začať žiť skutočne naplno. Klienti, ktorí sa zbavili starých tráum majú úžasné výsledky v živote, sú šťastní a doslova sa im zmenil život,“ dodáva Karin Pavliková.

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 23 referencií
Masážne centrum…

Ponúkame vám relaxačno-liečebné masáže celého tela, bankovanie, akupresúrnu masáž ako aj kranio…

socho

1 555

Masáž

Veľmi milý prístup a pohodová atmosféra v salóne.

Masáže v tehotenstve.

Som veľmi spokojná s Masážnym centrom Karin, skvelé masáže, výborný prístup a…

Masáž chrbta a nôh

Masáž pre telo aj dušu, nadobudnutie vnútorného pokoja a kľudu.Príjemné…

Masážne centrum…
4.7/5 23 hodnotení

Čítajte ďalej

Masáž prináša do života zdravie, radosť a vitalitu

Zdravie a krása:Masážne salóny

Masáž prináša do života zdravie, radosť a…


02.10.201424700

MarekZdravie a krása

Masáž a dotyk liečia telo aj „dušu“

Zdravie a krása:Masážne salóny

Masáž a dotyk liečia telo aj „dušu“


30.09.201424700

MarekZdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím