Čo ponúka prvé skutočné rodinné centrum?

Zdravie a krása

Marek 24.08.201534280

Čo ponúka prvé skutočné rodinné centrum?

Relaxovať s celou rodinou ešte viac umocňuje pôžitok z oddychu. Preto vzniklo pri Šamoríne v obci Hviezdoslavov TIK–TAK Rodinné centrum, v ktorom si každý od 0 do 99 rokov nájde dúšok obľúbenej aktivity.

Rodina vždy spolu

Vytvoriť priestor, kde nebudú chodiť jednotlivci, ale celé rodiny aj s deťmi za oddychom a svojim hoby bolo ideou, s ktorou sa Jana Markotánová s manželom rozhodol založiť TIK–TAK Rodinné centrum. „Obvykle sme zvyknutí, že otec ide na masáž, do posilňovne, mamička s dieťaťom na cvičenie, alebo na hry a rodina sa rozdelí. Tu môžu rodiny plnohodnotne relaxovať a pritom byť spolu,“ hovorí Jana Jana Markotánová. Vlastnou snahou sa im podarilo vybudoval centrum, kde každý člen rodiny nájde pre seba niečo zaujímavé.

Významná pomoc mamičkám

Kedysi bolo takmer nemysliteľné, aby matka napríklad troch detí odišla na kozmetiku, či pedikúru. V Rodinnom centre TIK – TAK, ktoré ponúka kaderníctvo, manikúru, pedikúru, masáže a samozrejme kaviareň s vinárňou je to úplne samozrejmé. V ponuke služieb nechýba posilovňa – redukčná aj kardio. Návštevníci centra si môžu posedieť aj na zelenej streche s výhľadom na okolie. Jednoducho si v pokoji užívať rodinnú pohodu. Každý týždeň je možné si zacvičiť v skupine priateľov s profesionálnym trénerom. 

Pribudne reštaurácia, TRX aj petaque

Súčasná ponuka služieb je skutočne v znamení pre každého niečo, no rozvoj centra sa prakticky nikdy nezastaví. „Chceli by sme dokončiť vonkajšiu TRX klietku, ktorá slúži na cvičenie s vlastnou váhou a pripravujeme aj petanque ihrisko. Na jeseň by mala pribudnúť aj reštaurácia so zdravým menu,“ predstavuje plány Jana Markotánová. O tom, že relax v kruhu najbližších sa stáva stále obľúbenejší hovorí aj stúpajúci počet návštevníkov a ich spokojnosť.

TIK–TAK Rodinné centrum v Hviezdoslavove je prvé skutočne rodinné centrum, určené pre všetkých členov rodiny od 0 do 100 rokov.  Každý člen rodiny si nájde niečo pre aktívny oddych. Môžete si vybrať zo služieb  posilňovňa, kardio-fitnessmasážekaderníctvomanikúra, pedikúra, detské ihrisko vnútri aj vonku. Vypiť výbornú taliansku kávu alebo vynikajúce slovenské alebo české víno a pri tom prečítať obľúbený týždenník. Pre členov je dostupný internet cez WIFI bezplatne.

Komentáre Disqus.
(4.4/5) 26 referencií
TIK-TAK

Sme prvé skutočne rodinné centrum, určené pre všetkých členov rodiny od 0 do 100 rokov. U nás si…

EH59

1 1433

Návšteva TIK-TAK centra

Spokojnosť všeobecne pozitívna. Usmiaty personál, útulné, rodinné prostredie a…

Návšteva TIK-TAK centra

Rôzne druhy služieb poskytované u nás v rodinnom TIK-TAK centre (posilovňa,…

Návšteva TIK-TAK centra

Rôzne druhy služieb poskytované u nás v rodinnom TIK-TAK centre (posilovňa,…

TIK-TAK
4.4/5 26 hodnotení

Čítajte ďalej

TIK-TAK – miesto, odkiaľ deti nechcú odísť

Aktivity pre deti:Starostlivosť o najmenších

TIK-TAK – miesto, odkiaľ deti nechcú odísť


29.09.201534280

MarekAktivity pre deti

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím