Masážou proti celulitíde

Zdravie a krása:Masážne salóny

Marek 30.09.201436124

Masážou proti celulitíde

Celulitída je postrach každej ženy. Pomarančová kôra na zadku, či stehnách súvisí so stravovaním, hormónmi a na jej odstránenie a prevenciu minú ženy ročne stovky eur. Masáž je pritom jedna z najúčinnejších metód ako sa vyhnúť celulitíde. Vyskúšajte jej blahodárne účinky na vlastnom tele.

Preč so zápalom buniek

Slovo celulitída je odvodené od latinského slova celulitis, čo v preklade znamená zápal buniek. Toto „ochorenie“ postihuje približne 90% žien. Eliminácii celulitídnych deformácií na tele môže práve napomôcť špeciálna technika anticelulitídnej masáže v kombinácii so zábalom, ktorý sa pri nej aplikuje. „Proticelulitídová masáž so zábalom je špeciálna metóda na odstránenie nežiaducej celulitídy. V prvej časti sa vykonáva manuálna masáž a potom sa urobí zábal so špeciálnym prípravkom proti celulitíde. Na dosiahnutie vytúženej hladkej pokožky sa odporúča absolvovať viacero týchto masáží v kratších intervaloch, “ vysvetľuje Jozef Niščák z masérskeho štúdia Masáže Relax v Bardejove.

Začnite v skorej fáze

Samotná celulitída má niekoľko vývojových štádií. S masážou je preto potrebné začať už pri počiatočných príznakoch. „Pri jej vzniku hrajú významnú tuk a odpadové látky, ktoré sa usadzujú v medzerách medzi vláknami väziva. Usadzovanie spôsobuje nedostatočná funkcia lymfatických ciev a zlé prekrvenie, čo je následkom zlého životného štýlu,“ hovorí Jozef Niščák a dodáva, že cievy sa premieňajú na väzivové pruhy, ktoré sa sťahujú a vytvárajú miesta vtiahnutej kože, ktoré pripomínajú pomarančovú kôru. Táto nedostatočnosť spojivového tkaniva nespôsobuje len celulitídu, ale aj kŕčové žily. „Masáž problémových partií spolu s rozprúdením lymfy v tele unikátnou kombináciou ako zabrániť rozmachu celulitídy a ďalších negatívnych telesných zmien,“ radí Jozef Niščák z masérskeho štúdia Masáže Relax. Ponúka anticelulitídne masáže v trvaní 30, alebo 45 minút. Pre návštevníkov má zároveň špeciálnu akciu v rámci ktorej je každá šiesta masáž zdarma.

Zlepšenie pocítite na vlastnej koži

„Vďaka anticelulitídnej masáži sa vylepší odbúranie odpadových látok, zlepšuje sa prekrvenie a zlepšuje sa látková výmena. Masáž pomáha výrazne redukovať a odstrániť celulitídu na bruchu, sedacích svaloch a dolných končatinách,“ vymenúva účinky masáže Jozef Niščák z masérskeho štúdia Masáže Relax.

Masáž už vás doma

Pri masáži nie je rozhodujúce miesto, ale technika. Preto Jozef Niščák z masérskeho štúdia Masáže Relax v Bardejove nemá najmenší problém prísť na masáž priamo za klientom domov. „Masáže doma neznamená, že prídem len do domu, prídem aj do bytu, na chatu, do záhrady, k bazénu, na kúpalisko, do sauny, do kancelárie, na balkón, terasu... jednoducho všade tam, kde je aspoň minimum priestoru na rozloženie masérskeho stola a rovná plocha,“ hovorí Jozef Niščák. Ceny za masáž sú rovnaké ako v salóne najviac sa platí len cestovné. Je jedno, akú masáž si doma vyžiadate. Samozrejme je možné užiť si doma zmienenú anticelulitídnu masáž a rovnako všetky ostatné.

 

 

Jozef Niščák pochádza z Bardejova. Oddávna chcel pomáhať ľuďom a poskytovať masáže. Je držiteľom oprávnenia na poskytovanie klasickej a športovej masáže. Absolvoval masérsku školu Reminy a snaží sa o čo najlepší výsledok pri aplikácii samotných masáží. Či sa už jedná o zdravotný problém alebo formovanie postavy, vždy je ochotný pomôcť pri riešení akéhokoľvek problémov. Samozrejmosťou je u mňa individuálny a vždy pozitívny prístup.

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Masáže Relax

Volám sa Jozef Niščák. Pochádzam z Bardejova. Už dávno ma prenasledovala myšlienka začať poskytovať…

Jozef Derullo

1 1548

Masáž

Dobrý deň. Volám sa Jozef D. Masáž bola výborná, atmosféra a masér bol špičkový…

klasická masáž

klasická masáž chrbta - 30 minút


Čítajte ďalej

Masáž prináša do života zdravie, radosť a vitalitu

Zdravie a krása:Masážne salóny

Masáž prináša do života zdravie, radosť a…


02.10.201436124

MarekZdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím