Unikátne spojenie technológie tradíciou ďalekého východu

Zdravie a krása:Masážne salóny

Marek 30.09.201436541

Unikátne spojenie technológie tradíciou ďalekého východu

Akupunktúra a masáže predstavovali v Číne tie najcennejšie liečebné metódy. Dodnes je masáž spolu s terapiou teplom a stimuláciou akupunktúrnych bodov skvelou prevenciou, ale aj liečebnou metódou mnohých ochorení. Vďaka spojeniu s unikátnou technológiou je možné dopriať si tieto výhody aj v pohodlí domova.

Prelomové zariadenie pre ľudské zdravie

V súčasnosti máme možnosť zažívať pozitíva tradičných čínskych učení obohatené o moderné technologické postupy. Aj vďaka nim sa stávajú prístupnejšie. Priekopníkom v tomto smere je unikátne lôžko Ceragem. Ide o automatické termo-akupresúrne masážne lôžko, ktoré spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarované nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. „Masážne lôžko je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu všetkých členov rodiny,“ hovorí Mgr. Peter Hegedüš z firmy Ceragem. Zariadenie pomocou vnútorného projektoru pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, upokojuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie Qi.

Ceragem zastupuje štyroch „medikov“

Masážne lôžko Ceragem v sebe kombinuje niekoľko liečebných praktík.

1) Chiropraktika

Chiropraktika sa dnes ukazuje ako najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že v mnohých prípadoch bolesti a choroby pochádzajú z chrbtice, kde dochádza ku priškripnutiu nervových koreňov. Ako liečebná metóda sa využíva hlavne v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Ide o spôsob uvoľňovania spinálných nervov prostredníctvom ručného narovnávania, naprávania chrbtice.“ Vďaka tomuto princípu Ceragem lôžko upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne upravuje bolesti a iné zdravotné problémy,“ hovorí o rýchlej náhrade chiropraktika  Mgr. Peter Hegedüš z firmy Ceragem.

2) Masáž

Pozitíva masáže poznáme všetci. Uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu do pôvodnej polohy. Masáž taktiež naťahuje chrbticu a to tak aby sa uvoľnil tlak na platničky medzi stavcami, ktoré fungujú ako vankúšiky, v ktorých máme miechu. „Pravidelnou masážou oblasti okolo chrbtice, čo je aj prvou časťou masážneho programu Ceragem lôžka, pomáhame predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbtice,“ hovorí  Mgr. Peter Hegedüš z firmy Ceragem. Vďaka tomu nemusí naša chrbtica pomaly tuhnúť, oslabovať sa a spôsobovať bolesti.

3) Termopunktúra

Nazývaná tiež Moxáž. V tradičnej čínskej medicíne znamená riadené zahrievanie akupresúrnych bodov pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie organizmu a povzbudzuje funkčnosť jednotlivých orgánov ľudského tela. Zahrievaním určitých bodov pomocou moxáže taktiež podporujeme náš imunitný systém. Lôžko Ceragem prináša výhody termopunktúry priamo do vašej obývačky.

4) Jadeit (nefrit)

Unikátom lôžok Ceragem je ich výroba z polodrahokamu jadeitu. Prečo práve on? „Jadeit je vysoko cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo. Ide o druh nefritu, ktorý v je tradičnej čínskej medicíne považovaný za kameň s liečivými účinkami. Pomocou Jadeitu sa stimuluje Qi , čiže životná energia v ľudskom tele,“ hovorí  Mgr. Peter Hegedüš.

Do salónov aj domov

Lôžko Ceragem je hodnotným doplnkom pre každý salón krásy, fitnes centrum a doplnkom k zdravému životnému štýlu aj u vás doma. Jeho účinky si pred kúpou môžete overiť v praxi. Už jedna masáž má výrazne pozitívne výsledky. „Príďte si vyskúšať účinky unikátnej masážnej metódy. Pre každého je možnosť vyskúšať si jednu 40 minútovú bezplatnú masáž denne v priestoroch Ceragem centra na Jilemnického 25 (oproti hasičom) v Trenčíne,“ pozýva Mgr. Peter Hegedüš.

 

Spoločnosť Ceragem vznikla v roku 1998. Ceľom je vytvoriť z CERAGEM-u symbol zdravia upokojujúceho pohodlia pre každú domácnosť na svete. Každému zákazníkovi dávajú možnosť bezplatného a časovo neobmedzeného programu skúšobných procedúr. Je tu pre Vás celotelový termoakupresúrny prístroj Ceragem V3 –zdravotnícka pomôcka,  určený  na domáce použitie.Tento prístroj pred každou procedúrou vykoná analýzu (scan) vašej chrbtice a prispôsobí sa jej tvaru .Ceragem Master V3 môžete získať v našej  predajni  v Trenčíne ,  a to aj formou splátok bez navýšenia za cenu 3.190€

 
Komentáre Disqus.
(4.8/5) 7 referencií
Ceragem Trenčín

Spoločnosť CERAGEM Co. Ltd , bola založená v roku 1998 a je vedúcim výrobcom vysoko kvalitných…

Masážny prístroj

Zakúpenie masážneho prístroja Ceragem V3.

jozef dasko

1 571

Masážny prístroj

jozef dasko

Ceragem Master

Zakúpenie masážneho prístroja Ceragem Master.

Ceragem Trenčín
4.8/5 7 hodnotení

Čítajte ďalej

Lôžko, ktoré lieči pomocou piatich terapií

Zdravie a krása:Nezabúdajte na seba

Lôžko, ktoré lieči pomocou piatich terapií


24.08.201536541

MarekZdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím