Objavte nové možnosti kozmetických ošetrení

Zdravie a krása

Marek 31.08.201527044

Objavte nové možnosti kozmetických ošetrení

Sú nové, luxusné a dokážu pleť nielen skrášliť, ale aj ozdraviť. Spolu s Evou Boskovičovou zo Salónu Médea sme sa pozreli na skrášľujúce procedúry, ktoré sa v kozmetike javia ako prevratné. Vyskúšať si ich môžete skutočne aj na vlastnej koži.

Navrátenie stratenej mladosti

Salóne Médea dlhodobo pracujú s veľmi dobrými výsledkami s kozmetickou sadou MUSE-kmeňové bunky Alpských ruží. Tie spomaľujú proces starnutia, optimalizujú vplyv životného prostredia. O výrazný prínos k omladeniu sa stará aj kozmetický rad CHATEAU BEAUTY, ktorý predstavuje Eva Boskovičová: „Tento omladzujúci rad kozmetiky vychádza z dobrých vlastností hrozna, ktoré obsahujú bioflavonoidy. Teda  najsilnejšie antioxidanty účinné proti voľným radikálom, ktoré poškodzujú pokožku. Ďalšie aktívne látky ako enkapsulovaný retinol a enkapsulovaná kyselina hyalúronová pôsobia dlhodobo v pokožke.“

Kozmetická rada SILK-hodvábny lifting pre zrelý typ pleti, unikátna rada založená na prírodných vláknach priadky morušovej v kombinácii s aktívnymi čínskymi bylinkami.Kozmetická rada na mastný typ pleti a akné COMODE, pôsobením biologicky aktívnych látok ako kyselina benzóová, salicilová, vitamín B,C, extrakty rias, minerálne látky, zlepšujú textúru pleti, znižujú produkciu mazových žliaz a odbúravajú zhrubnutý keratín, ktorý upcháva mazové žľazy.

Francúzsky rad GUINOT

Táto kozmetická kolekcia obsahuje unikátne možnosti, ako sa starať o krásny vzhľad. Je určená najmä pre dámy a okrem kozmetiky ponúka aj zaujímavé technológie. „K tým momentálne najvyhľadávanejším procedúram patrí omladenie očného okolia AGE LOGIC pre dokonalé oči. Rrieši problém váčkov, tmavých kruhov ako aj preventívne pôsobí proti prehlbujúcim sa vráskam,“ hovorí Eva Boskovičová. Ďalej môžu v Salóne Médea dámy vyskúšať aj kompletné kozmetické ošetrenie HYDRADERMIA, v ktorom sa pomocou galvanického prístroja vpravujú účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Ďalšou terapiou na vyhladenie vrások je omladzujúce ošetrenie AGE SUMMU, ktoré pôsobí doknca aj preventívne proti vráskam. Táto špeciálna masáž antiageing obsahuje 56 aktívnych látok, čistý vitamín C a prokolagén s aplikáciou unikátnej flisovej masky. OXI je pre zmenu prístrojové ošetrenie spočívajúce  z mikrodermabrázie a vpravovania kyseliny hyalúronovej, platiny a oligominerálov do pokožky pomocou kyslíka. Vďaka týmto špičkovým ošetrujúcim metódam môže každá žena vyzerať krajšie a mladšie.

 

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Salón Médea

Radi Vás privítame v v kaderníckom a kozmetickom Salóne M É D E A s.r.o. so sídlom v Bratislave,…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím