Bambusom možno masírovať a liečiť

Zdravie a krása:Nezabúdajte na seba

Marek 24.08.201537802

Bambusom možno masírovať a liečiť

Bambusová masáž má moc prinavrátiť zdravie a stratenú vitalitu. Veď už odpradávna sa bambus používal najmä v Číne, Indonézií a v Japonsku, kde symbolizoval večnú mladosť, životnú energiu, dlhovekosť, prosperitu a mier. Vyskúšať účinky bambusu si môžete aj vy.

Lepšie ako palicovanie

Pri bambusovej masáži sa používajú bambusové tyče rôznej dĺžky a priemeru. To znie síce trochu odstrašujúco, no báť sa určite netreba. Nejde o žiadne bolestivé palicovanie ako v stredoveku. „Bambusová masáž môže byť veľmi jemná a upokojujúca, no na druhej strane intenzívna a stimulujúca. Navyše sa bambusové tyče nahrievajú vo výhrevnej deke, takže terapia sa stáva hlboko uvoľňujúca a mimoriadne príjemná,“ hovorí Ľubica Kremeňová, majiteľka salónu POĎNAMASÁŽ.

Pevný a zároveň jemný

Bambusová masáž sa dá popísať priamo tým, čím sa robí – bambusom. Bambus je pevný, ale aj ohybný. Svojou štruktúrou je veľmi tvrdý, používa sa na mosty, podlahy, nábytok. Jeho vlákna sú však aj veľmi jemné a môžu slúžiť na výrobu oblečenia či uterákov. Rovnako je to aj s bambusovou masážou. Môžeme ju vykonať tak, ako potrebujeme.

Krása a zdravie vďaka bambusu

Jednou z dôležitých benefitov bambusovej masáže je aj nemalý kozmetický efekt. „Bambusová masáž má kozmetické účinky v oblasti tváre i dekoltu. „Odstraňuje takzvanú druhú bradu a drenážuje tvár. Pokožka je po tejto masáži pružnejšia, hebkejšia, žiarivejšia,“ vysvetľuje účinok na krásu Ľubica Kremeňová .  Samotný bambus je tiež prínosom pri mnohých chronických chorobách – pomáha pri bolestiach chrbta, artritíde, únave, cukrovke, imunite, neplodnosti a depresiách.

Bambusová masáž v skratke

- zbaví vás  fyzického i psychického napätia
- urýchli odplavovanie toxínov z vášho tela
- zlepší kvalitu vašej kože a podkožia
- zrýchli prúdenie vašej krvi a lymfy
- významne pomáha proti celulitíde
- pomôže prehriať váš organizmus

Salón POĎNAMASÁŽ  funguje od roku 2012. Svojimi službami sa snaží zákazníkom priniesť nielen relax, ale i pohodlie možnosti objednať služby z domova cez internet. Online rezervácia je jednoduchá, prehľadná, zasielaná na zadaný mail s možnosťou zrušenia jedným klikom. Maséri sú overení dlhoročnou praxou a pristupujú ku každému individuálne. Vedia pomôcť pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Pravidelné masáže sú pre telo pohladením a určite sa vám za nich poďakuje.

 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 52 referencií
POĎNAMASÁŽ

NEVYKONÁVA UŽ ČINNOSŤ !!! Salón POĎNAMASÁŽ sme otvorili na jar v roku 2012. Nájdete nás oproti…

Klasická masáž

Masáž som si užila, bolo fajn

Klasická masáž

S masazami som bola naozaj spokojna, aj manzel. Pri pouziti permanentky su ceny…

Klasická masáž

Masáž pre klientku.

POĎNAMASÁŽ
4.8/5 52 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím