Čo nové vo svete gélových nechtov?

Zdravie a krása

Marek 07.09.201589748

Čo nové vo svete gélových nechtov?

Chuť vyzerať krásne a ozdobiť si telo, je stará ako ľudstvo samo. Krásne nechty sú pre ženu určite pýchou a zaujmú aj mužov. Móda a tak isto aj techniky sa však menia. Čo teda dominuje v súčasnej dobe ženskej manikúre?

Nové techniky modelovania

Čo sa týka štýlu gélových nechtov, je ich viacero. Každý si určite vyberie ten svoj štýl, či už čo sa týka farby, dĺžky aj tvaru. „Momentálne v dnešnej dobe je to skôr o tom, že zákazníčky nosia to, čo sa im páči, na čo majú náladu, alebo čo im vyhovuje buď pri práci alebo k osobnosti,“ hovorí o trende praktickosti Paulína Mendlová.  Postupom času, čím je doba modernejšie, zmenili sa samozrejme aj techniky modelovania gélových nechtov. Mnohí výrobcovia sa snažia zjednodušiť prácu nechtových dizajnérok, avšak prvoradou musí byť kvalita materiálov.

Novinkou je gél lak

 Je veľmi veľa technik gélových nechtov, či už samotné klasické gélové nechty alebo akrylové nechty, ďalej existuje gél lak (permanentné lakovanie nechtov). Gél lak je dá sa povedať ešte stále novinka medzi gélovými nechtami. Obľúbili si ho najmä ženy, ktoré potrebujú mať pri svojej práci stále upravené nechty, ale nechceli si dávať gélové nechty. „Gél lak spočíva v lakovaní nechtov, čo hovorí aj samotný názov. Nie je tak trvácny a pevný ako samotný gél, no jednoduchšie sa nanáša a jednoduchšie sa sním aj pracuje, čo sa týka aplikácie aj odstraňovania,“ hovorí o charaktere gél laku Paulína Mendlová. Pri klasických gélových nechtoch je práve odstraňovanie náročnejšie, keďže sa musí starý materiál opilovať dole.

Aké sú aktuálne trendy?

„Niektoré moje zákazníčky nosia krátke prirodzene nechty, iné si ich nechávajú trosku dlhšie, niektoré si obľúbili naozaj dlhé. Každá zákazníčka si dáva obvykle také, aké sa jej páčia a aké jej vyhovujú,“ hovorí  Paulína Mendlová, no dodáva, že aj na rukách sa objavujú trendy. Čo sa týka farieb, v poslednej dominujú nechty celofarebné, k tomu jeden nechtík iný alebo len špičky zafarbené a samozrejme klasická francúzska manikúra, ktorú mala už asi každá žena. Je to krásne, čisté, elegantné a dokonca aj po niekoľkých týždňoch krásne upravené.

 

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 6 referencií
Gélové nechty Pauli

Zuzana Mendl

1 799

Zuzka

Paulinka je jedna zodpovedna osoba, ktora na dohodnuty termin nikdy nemeska, je…

Nikol

1 510

Nechty

Najkrajšie nechty v Bratislave. Za super ceny. Prijemna mila a kominikativna…

Michaela Burianová

najlepšia na svete! ! !

Gélové nechty Pauli
5/5 6 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím