Permanentný mejkap - krása, ktorá vydrží

Zdravie a krása

Marek 28.09.201513676

Permanentný mejkap -  krása, ktorá vydrží

Žiadne ranné maľovanie. Menej času v kúpeľni, ale dokonalý imidž. Dokonca 24 hodín denne. Už nemusíte rozlišovať medzi tým, či ste nalíčená a večerné odličovanie bude minulosťou. Krásna ako z amerického filmu okamžite po zobudení. To určite ocení aj partner. Aj takéto vymoženosti prináša permanentný mejkap.

Tetovanie do krásy

Permanentný mejkap je istý druh tetovania, ktorý je však podstatne odlišný od klasických tetovaní, ktoré vidieť ľuďom na tele. „Permanentným mejkapom sa tetujú očné linky, obočie a rovnako aj pery, či už kontúry, alebo aj výplň,“ vysvetľuje Angelika Ondreková zo Salónu Endži.

Pre koho je permanentný mejkap?

Dá sa povedať, že pre každú ženu, ktorá chce byť krásna. Obzvlášť však pre tie, ktoré majú riedke obočie, prípadne im vypadalo. Pre ženy, ktoré chcú mať stále krásne napustené obočie, ale nechce sa im chodiť pravidelne na kozmetiku. „Permanentný mejkap je alternatíva aj pre ženy, ktoré sa nechcú každý deň upravovať, prípadne pre športovkyne, ktoré sa nepotrebujú po športe líčiť a pred ním odličovať,“ dodáva Angelika Ondreková .

Ako dlho vydrží permanentný mejkap?

Ide síce o tetovanie, ale v prípade permanentného mejkapu nejde o procedúru na celý život. Angelika Ondreková  hovorí, že bez zmeny vydrží permanentný mejkap 2 -5 rokov. Záleží pritom od mnohých faktorov. Od slnenia, cez starostlivosť. Dalo by sa povedať, že mejkap starne tak rýchlo, ako starne pokožka. Cena takéhoto zákroku je však výhodná aj v porovnaní s cenami kozmetiky. Linky sa pohybujú v cene 65 eur. V prípade výplne pier 85 eur.

Koľko farieb, toľko chutí

Výhodou permanentného mejkapu je, že má rovnaké farebné možnosti ako klasické kozmetické ceruzky, alebo farby rúžov. Obmedzenia prakticky neexistujú a od čiernej cez hnedú až po zelenú, či červenú si môžete dopriať skutočne každý odtieň.

Bolesť zmierňujú krémy

Tetovanie je invazívna technika. Angelika Ondreková  však pred aplikáciou používa silný antiseptický a analgetický krém, ktorý miesto lokálne znecitlivejú. Aplikácia mejkapu následne nebolí. V prípade potreby je možné aplikovať aj ďalšie prídavné analgetiká. Angelika Ondreková  hovorí, že procedúra trvá približne dve hodiny a následne sa niekoľko dní o mejkap treba starať ako o klasické tetovanie. Netreba ho však pretetovať. Vďaka kvalitnej technike pri liečenie malých chrastičiek jej mejkap nevypadáva. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Kozmetický salón…

Kozmetický salón Endži sídli v Zákamennom, v budove Elektro Sahul na 3. poschodí. V mojom salóne…

(0/5) 0 referencií
Kozmetický salón…

V salóne Beluci nájdete: Farbenie obočia Formovanie obočia Farbenie rias Trvalá na riasy s…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím