Nebojím sa ani najťažších prípadov

Zdravie a krása:Alternatívna medicína

Marek 10.10.201311303

Nebojím sa ani najťažších prípadov

Štefan Stančík sa pomocou homeopatie vyliečil z chronických diagnóz. Neskôr sám začal skúmať proces liečby homeopatie a stal sa skúseným homeopatom. Jeho prax overili roky aj množstvo vyliečených pacientov. Stal sa priekopníkom v homeopatii pre zvieratá a ako hovorí, jeho osobným cieľom je vyliečiť každého pacienta. Homeopatia mu v tomto krásnom sne úspešne pomáha.

Osobný príklad je najdôležitejší

„Niet choroby, ktorá by sa pomocou klasickej homeopatie nedala vyliečiť,“ tvrdí Štefan Stančík. Sám sa najskôr liečil pomocou klasickej medicíny na obyčajnú angínu. Následkom liečby sa objavili miesto vyliečenia 4 chronické diagnózy. Od roku 1999 aktívne cvičí Tai-Chi, ktoré kombinuje s homeopatiou. Neskôr začal samoštúdium homeopatie a profesionálne sa jej venuje od roku 2002.  Výsledok? Stovky pacientov zbavených vážnych ťažkostí a často i návyku na lieky. V súčasnosti aplikuje homeopatiu na najvyššej úrovni podľa poznatkov svetových autorov.

Jeden liek pre jedného tvora v jednu dobu

Tento spôsob podľa Stančíka prináša tie najlepšie a jedinečné výsledky. „Z dlhoročnej praxe viem, že aj z mladých ľudí sa stávajú ťažko chorí pacienti. Z málo vážnych krátkodobých ochorení ako je angína, chrípka, nachladnutie a podobne vznikajú vážne dlhodobé chronické choroby, o ktorých medicína tvrdí, že sú nevyliečiteľné,“ hovorí Stančík a ponúka liek. Lieči človeka ako celok, ako individualitu.

Homeopatia je však pre všetky žijúce tvory. Zaznamenala obrovský úspech aj pri liečbe našich domácich miláčikov. Podľa Stančíka je každé zvieratko jedinečné a keď sa podarí nájsť jeho osobitnú esenciu, je to tak tiež veľká nádej na jeho vyliečenie, preto môžete bez obáv zveriť svojho zvieracieho spoločníka do rúk vzdelaného homeopata. Homeopatia častokrát uzdravuje stopercentne väčšinu problémov ako zdravotných tak i sociálnych, osobných, pracovných a podobne. Ak nie je orgán alebo jeho časť nenávratne zničená, je možné správnym liekom a trpezlivou spoluprácou pacienta vyliečiť akúkoľvek chorobu.

O tom, že to nie sú len prázdne slová svedčia aj slová pacientov:

Trpela som častými angínami, na ktoré som u lekára dostala vždy nové antibiotiká, vďaka ktorým mi ešte pribudli problémy s pravidelne sa opakujúcimi mykózami. Okrem toho som posledné tri roky trpela častou únavou, strachom z davov, z ľudí, bolesťami kĺbov, chrbtice. Po roku a pol liečby sa moje psychické problémy zlepšili – zmizli pocity prenasledovania, strachu a spolu s nimi aj fyzické prejavy. Už rok nemám problémy s mykózami, ktoré sa mi vždy po vybratí antibiotík len zhoršili, kĺby ma bolia oveľa zriedkavejšie. Od roku 2000 som sa liečila na zníženú funkciu štítnej žľazy, po druhej dávke homeopatického lieku som prestala brať lieky a výsledky u lekára som mala v norme, čo som dovtedy mala iba zriedka aj napriek každodennému užívaniu liekov. Pán Stančík mi veľmi pomohol, a to som ešte len na začiatku liečby.

Eva Chmelková, Nová Bošáca

 

Osem rokov som mala stredný stupeň astmy a alergie na veľké množstvo potravín. Mala som veľký strach, beznádej, úzkosť a pocit padania do čiernej tmy. Po prvej liečbe sa môj zdravotný stav zhoršil, ale po dvoch týždňoch sa začal veľmi rapídne zlepšovať. Hneď v jari 2009 som mohla spokojne vychutnávať vôňu kvetín, stromov a to bez chemických liekov, čo bola pre mňa nádherná zmena. Túto letnú sezónu som po mnohých rokoch ochutnala jahody a tie boli výborné. Už rok a pol som bez chemických liekov a moje zdravotné problémy zmizli. Cítim sa veľmi slobodná, nezávislá a šťastná, keď balím moju rodinu na dovolenku a nemusím myslieť na lieky, s ktorými bolo len nevoľno. Keď nastali tieto pozitívne zmeny u mňa aj manžela, tak sa rozhodla tiež liečiť homeopaticky aj moja mama a tiež jej liečba veľmi pomohla ako aj mnohým príbuzným a známym.Teraz som šťastná, zdravá a a bohatá, lebo nemusím v lekárni platiť doplatky za lieky, čo neje nezanedbateľná suma a ešte mi tieto lieky nepomohli ale naopak sa môj zdravotný stav ešte zhoršoval.

Martina Malková

 

Srdečne vám ďakujem za vyliečenie mojej fenky Anne. Kašeľ zmizol aAnne jezasa ten veselý pes, ako pred tým. Konečne môže chodiť na dlhé vychádzky a hrať sa s balónikmi. Veľmi, veľmi ďakujem.

S pozdravom Soňa Valová

 

Dievčatko 13 mesiacov, nádcha, bolesti uší, zelenožltý výtok, strach z tmy, hyperaktivita, kope nohami, v noci sa odkopáva. Po návšteve vysoká horúčka, potom sa jej stav upravil. Po podaní lieku Tarentula hispanica sa zlepšil spánok, problémy s ušami, pretrváva nádcha, ale nie vždy.

Dievčatko 13 mesiacov

 

Vyskúšajte homeopatiu aj vy!

Komentáre Disqus.
(5/5) 9 referencií
Klasická Homeopatia

Najskôr sa liečil pomocou klasickej medicíny na obyčajnú angínu následkom tejto liečby sa objavili…

Lukáš M

1 752

Úspěšné léčení

Začátkem roku jsem byl v zoufalé situaci,trpěl jsem opakovanými angínami a…

Soňa V

1 675

Vyliečená fenka Anne

Srdečne vám ďakujem za vyliečenie mojej fenky Anne. Kašeľ zmizol aAnne…

Martina M

1 759

astma a alergie

Osem rokov som mala stredný stupeň astmy a alergie na veľké množstvo…

Klasická Homeopatia
5/5 9 hodnotení

Čítajte ďalej

Klasická homeopatia môže prinavrátiť zdravie!

Zdravie a krása:Alternatívna medicína

Klasická homeopatia môže prinavrátiť zdravie!


08.10.201311303

MarekZdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím