Starostlivosť o vlasy na najvyššej úrovní. Čo ponúka?

Zdravie a krása

Marek 08.09.201512930

Starostlivosť o vlasy na najvyššej úrovní. Čo ponúka?

Hľadáte skvelú kúru na vlasy, či predlžovanie vlasov bez poškodenia? V tom prípade vieme poradiť, kde k tomu dostanete ešte aj úsmev a kávu zdarma.

Rozhoduje aj atmosféra

Do salónu krásy a kaderníckeho salónu sa chodíme skrášliť. No dôležitá je aj celková pohoda. Nie je žiadne tajomstvo, že mnoho žien si chodí popri úprave účesu, či líčenia do salónu oddýchnuť. Práve pre ženy, ktoré vezmú starostlivosť o telo aj s rozmaznávaním ducha je určený Salón pod Hradom. „Nachádzame sa priamo v historickom srdci Starého mesta v Bratislave. Salón je zariadený v starobylom štýle, čo navodzuje veľmi príjemnú atmosféru. Vždy vás privíta usmiaty personál,“ hovorí majiteľka Dana Hegyiová zo Salónu pod Hradom. Už len doplnkom je kvalitná kávička Mollinari pred tým, ako si sadnete do kresla. Všetko pre to, aby ste sa cítili uvoľnene a príjemne.

Vyskúšajte účinky kaktusu na vašich vlasoch

Salón pod hradom je špecifický tým, že okrem štandardných kaderníckych služieb, ako je strihanie, farbenie, melír, rôzne ozdravné kúry, ponúka aj zaujímavú špecialitu v podobe Agave kúry. „Ide o prirodzenú kúru na vlasy špeciálu použitím výťažkov z kaktusu. Vlasy sú po nej krásne minimálne dva mesiaca, kúra je dokonca šetrnejšia ako brazílsky keratín,“ hovorí Dana Hegyiová. Starostlivosť, ktorá vlasom prinavráti krásu, zdravie a zdravý lesk na dlhé mesiace. Nie je totiž iba skrášľujúca, ale skutočne vyživuje do hĺbky.

Predlžovanie vlasov najkvalitnejšími materiálmi

Ak je vašim snom predĺženie vlasov, v Salóne pod Hradom vám vyjdú v ústrety. Nadpájajú vlasy eurolockmi, čo je omnoho šetrnejšia metóda, ako nadpájanie keratinom. „Máme najkvalitnejšie vlasy, aké sa dajú na Slovensku vôbec zohnať, čiže výsledok je skvelý a trvácny," dodáva Dana Hegyiová. Pokiaľ je pre vás dôležitá svadba, ples, či iná významná udalosť, môžete využiť aj služby profesionálneho líčenia. Líčenie na mieru  spolu s krásnym účesom budú dokonale ladiť. Za krásou, pohodu a skvelými službami zamierte v Bratislave pod Hrad.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Salón pod hradom

Sme tím mladých, tvorivých a talentovaných ľudí, ktorí sa Vám budú venovať v krásnom štýlovom…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím