Cvičenie môže zachrániť život, nielen postavu

Zdravie a krása:Do leta budem fit

Marek 26.01.201614181

Cvičenie môže zachrániť život, nielen postavu

Začať cvičiť môže znamenať cestu nielen k postave snov, ale k životu plnému energie, radosti a pohody. Tento recept skutočne funguje. Pohyb vie vyriešiť psychické problémy, uzdraviť telo bez liekov a vrátiť radosť do života. To všetko zažívajú aj klienti Janky Kordiakovej, profesionálnej trénerky, reprezentantky Slovenska  vo  fitness  a  víťazky prestížnych fitness  súťaži: 1.m. Fitness  Olympia Sports Models  USA 2012-  RENO- NEVADA, dvojnásobná -  Miss Universe Sports  Models  USA- 2010, 2009 -  Los  Angeles  , Majsterka  sveta fitness  páry 2007- Nemecko a iných.

Pekná postave je len súčasť zmeny

Zmena životného štýlu zo sedavého na aktívny. To je cieľom programu programuradikálna  premena, ktorú už druhý  rok úspešne  štartuje Janka Kordiaková pre  ženy od  18   do  65 rokov, ktoré sa doteraz nehýbali. Prichádzajú prvé problémy so zdravím, a začínajú hľadať riešenie. Chcú zlepšiť postavu, omladnúť a svoj život žiť naplno. „Nie je cieľom iba schudnúť. Priorita je zlepšiť vlastný život a pekná postava je toho len súčasťou,“ hovorí Janka Kordiaková, ktorá premeny realizuje vo fitnes centre 7 Days Gym pre záujemcov z Košíc a blízkeho okolia.

Cvičí sa pod osobným dohľadom

Premena pod dohľadom Janky Kordiakovej trvá štyri mesiace. Program je nabitý a pestrý. Ženy prechádzajú zmenou jedálnička, návykov, cvičia päťkrát do týždňa v menších skupinkách s individuálnym prístupom vo vymedzenom čase doobeda, alebo poobede, keď im to vyhovuje. „Každé dva týždne podstupujeme váženie, sme spolu v každodennom kontakte. Klienti si nepoškodia telo zlými cvikmi, pretože sú stále pod mojim odborným dohľadom. Nakombinovala som ten najlepší koktail cvičení, kardio zostáv, cvičenia s vlastnou váhou, záťažou aj strečingom. Je to sumár mojich pätnásťročných znalostí a premena jednoducho funguje každej, ktorá vydrží,“ hovorí Janka Kordiaková.

Nový život

Premena je doslova šanca na nový život. „Môj posledný tréning absolvovala 56 ročná pani, ktorá v tomto vyššom veku prvý raz začala s cvičením. Začala byť chorá, unavená, bez energie a dnes je zdravá, baví ju život, ako povedala, akoby jej niekto vlial do tela živú vodu, to sú tie chvíle, ktoré ma tešia. Klientom chcem pomôcť žiť krajší, zdravší a plnohodnotný život,“ dodáva Janka Kordiaková. Ženy vymenia komplet šatník za menšiu veľkosť a nechuť žiť zmenia na aktívny život, ktorý ich zrazu baví. To všetko sú účinky pravidelného a zdravého športovania.

Premeňte svoj život

Extrémne premeny začali v tomto roku už 18. januára. Ďalšie kolo premien bude štartovať približne v čase mája, takže najvyšší čas zmeniť svoj život k lepšiemu.

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 42 referencií
7Days Gym

V našom Fitku sa dáš dokopy. Najlepší tréneri, najlepšie stroje najlepšia atmosféra v Košiciach.…

Lenka007

1 342

Fitness pre ženy - Košice

S fitkom som maximálne spokojná, viem si tam odcvičiť všetko, čo…

Wensey

1 262

Crossfit tréning - Fitness centrum…

7 days - fitness centrum v znamení kvalitných produktov a služieb. Vybavením…

lackav

1 273

Košice-7Days gym !

Najlepšie fitko v Ke, čo sa týka dostupnosti (parkovanie) vybavenosti, čistoty,…

7Days Gym
4.7/5 42 hodnotení

Čítajte ďalej

Fitnes tréner radí: Ako schudnúť tuk a zachovať svaly?

Zdravie a krása

Fitnes tréner radí: Ako schudnúť tuk a…


12.07.201614181

7Days GymZdravie a krása

Ako správne cvičiť a mať výsledky? Odložte mobil!

Zdravie a krása

Ako správne cvičiť a mať výsledky? Odložte…


12.07.201614181

7Days GymZdravie a krása

Ako správne budovať svaly a zlepšovať kondíciu? Neverte reklame a počúvajte telo!

Zdravie a krása

Ako správne budovať svaly a zlepšovať…


12.07.201614181

7Days GymZdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím