Zdravie si zaslúži nielen diagnostiku, ale aj liečbu

Zdravie a krása

Marek 25.11.20155924

Zdravie si zaslúži nielen diagnostiku, ale aj liečbu

Dĺžka života sa predlžuje, no s vitalitou a zdravým je to horšie. Mnoho ľudí už od mladého veku trápia neduhy, ktoré im vyslovene komplikujú život. Práve preto sa Dagmar Kunzová rozhodla na zdravie človeka pozrieť celostne.

Všetko sa začína diagnostikou

Na komplexné zistenie problémov používa Dagmar Kunzová dva princípy diagnostiky na magneticko - energetickej báze. Dokáže sa pozrieť na to, ako nám pracujú jednotlivé orgány, prípadne, ako pracujú črevá, čo s naším telom nie je v neporiadku. Jej prístup je holistický, teda sa pozerá na človek v jeho maximálnej komplexnosti. Nikdy sa nesnaží doplnkami a liečbou riešiť len prejav problémú, ale jeho prameň. Prirodzene po diagnostike aplikuje aj príslušnú liečbu, aby človek mohol žiť plnohodnotným životom.

Pomoc žiarením

Tým bezpečným samozrejme. Dagmar Kunzová využíva v rámci terapie prístroj TONG BAO vyvinutý modernou hi–technológiou stáleho magnetického efektu, impulzného efektu, piezoelektrického efektu a preneseného efektu, prostredníctvom navádzania elektromagnetickej energie do relevantných kanálov a dráh energie ľudského tela za účelom dosiahnutia efektu posilnenia celého tela. Prístroj je vhodný na liečbu upchaných energetických dráh a kanálov, ktoré spôsobuje únava alebo rôzne iné ochorenia.

Pre problémy s tlakom je tu BPR

Na problémy s tlakom obvykle dostaneme lieky, ktoré treba užívať podľa receptu do konca života. Čo ak by ste však na problémy s tlakom mali účinné a liečenie bez medikamentov? Také ponúka Dagmar Kunzová s pomocou prístroja na báze modernej biologickej medicíny  a tradičnej čínskej lekárskej teórie meridiánov. Ide o prístroj BPR, ktorý navrhol Gao Jianjun a získal 8 medzinárodných ocenení v oblasti technologických vynálezov za aplikovanie biologickej lekárskej teórie pri liečení hypertenzie. Počas terapie  je prístroj schopný aktivovať biologický uzavretý okruh v rámci ľudského tela a priamo odstraňovať patologický potenciál buniek svalov artérií., arteriálne spazmy, posilňovať odpudivosť povrchu červených krviniek, aby sa znížila magnetická viskozita krvi a znížil odpor žíl a prúdu krvi a aby sa vyčistil a odstránil cholesterol. Takto sa nielen rýchlo zníži tlak krvi, ale sa aj po dlhý čas udrží.

Liečba svetlom

Je veľmi účinná pri bolestiach kĺbom mäkkých tkanív, kožných problémoch, či imunity. Hovoríme však nie o bežnom, ale špeciálnom svetle produkovanom bioptronovou lampou Dagmar Kunzová hovorí, že z jej praxe zaberá na množstvo problémov, kvôli ktorým ľudia museli užívať lieky. Vďaka moderným technológia sa však dajú neduhy odstraňovať aj inak a za vyskúšanie to určite stojí.

Doplnky výživy na mieru

Dagmar Kunzová sa zaoberá pomocou človeku a v jej zreteli stojí celkové uzdravenie. Preto doplnky výživy, prípadne parfumy, liečivá a rovnako aj terapie dávkuje každému človeku presne na mieru. Nejde o žiadne komplexné riešenie pomocou multivitamínov ako v lekárni. Konzultácia a aplikácia presne vyhranených doplnkov výživy, alebo terapie maximalizuje jej efekt. Sústredí sa totiž iba presne na problémové miesta. A o tom je komplexný prístup k diagnostike aj liečeniu.  

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 7 referencií
Dagmar Kunzová Tiens

Volám sa Dagmar Kunzová. Vo svojom Centre zdravia pomáham ľuďom v oblasti zdravia a krásy,…

Poradenstvo

Poradenstvo v oblasti psychiky.

poradenstvo

Poradenstvo v oblasti nedostatku stopových prvkov.

poradenstvo

Pani Daška je veľmi milá osôbka. Pomohla mi ustáliť krvný tlak, potlačiť…

Dagmar Kunzová Tiens
4.8/5 7 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím