FitCurves – fitko vyvinuté špeciálne pre potreby žien!

Zdravie a krása:Fitness

FitCurves Ružinov FitCurves Ružinov 19.01.20168768

FitCurves – fitko vyvinuté špeciálne pre potreby žien!

K zmene životného štýlu, lepšiemu zdraviu a krajšej postave toho netreba extrémne veľa. Stačí  30 minúť trikrát týždenne a váš život sa otočí o 180 stupňov. Vďaka fitness centrám FitCurves určeným špeciálne ženám môže mať každá krivky po akých túži.

Váha pod odborným dohľadom

Fit Curves nie je obyčajné fitko. Ide o „dámsky klub“, kde dostanete komplexné riešenie kontroly nadváhy. Absolvujete  plnohodnotné tréningy, individuálne porady o výžive a podporu odborníčky vo fitness. Navyše program chudnutia je revolučný. Založený na vedeckých bádaniach a prebiehajúcich štúdiách univerzitných výskumov s cieľom zrýchliť metabolizmus a skoncovať so stálym diétovaním. Pritom mať peknú a zdravú postavu.

Jedno cvičenie – 500 kilokalórií

Tridsaťminútová cvičená zostava spáli približne 500 kilokalórií a kombinuje posilňovanie,  kardio prvky a strečing tak, aby maximalizovala efekt chudnutia a zároveň pomáhala spevniť telo. Výsledkom navštevovania FitCurves tak nie je len úbytok váhy, ale posilnenie svalov, prevencia chorôb, osteoporózy, rakoviny a celkovo nový pocit energie a radosti zo života aj z toho, ako vyzeráte.

Bez make-upu, bez mužov, bez zrkadiel

Žiadne zvedavé pohľady, žiadna príprava, do tohto fitka nechodíte byť obdivovaná, ale poriadne na sebe zapracovať. Nepotrebujete sa vidieť, pretože so všetkými cvikmi pomáha inštruktor a vy budete vidieť len zmeny. Žiadne líčenie, nemusíte vyzerať krásnou keď sa spotíte. FitCurves je plne zameraná na účinok a preto je tak úspešné.

Recept, ktorý naozaj funguje

Zabudnite na diétne knihy, ktoré vychádzajú ako na bežiacom páse a siahnite po recepte, ktorý funguje a pomohol k peknej postave miliónom žien. O úspechu FitCurves nehovoria len spokojné členky, ale samotný úspech značky ako takej. Tú založili Gary a Diane Heavin, veteráni vo fitness. Prvý klub FitCurves v roku 1992 v Harlingene. Kluby FitCurves sa úspešne uchytili a otvárali astronomickou rýchlosťou, niekedy aj viac ako dvojnásobkom počtu klubov za rok. To všetko sa dialo len na báze reklamy z úst do úst. Za to program FitCurves získal svoje prvé ocenenie za národnú reklamnú kampaň v roku 2003 v USA. To, čo trvalo rýchlemu občerstveniu McDonalds 25 rokov a Subway 26 rokov. FitCurves to dokázali v rámci desaťročia. Dnes má FitCurves takmer 11.000 klubov vo vyše 88 krajinách, ktoré slúžia viac ako 4 miliónom členiek. Na Slovenský fitness trh vstúpilo FitCurves v roku 2008 a momentálne sú otvorené 4 pobočky v Bratislave a 1 v Trnave. Pridajte sa aj vy k ženám, ktoré sa rozhodli zmeniť svoju postavu.

FitCurves v skratke:

FitCurves je prvý fitness program a program regulácie hmotnosti vyvinutý špeciálne pre ženy.

- FitCurves ponúka všetko v jednom, dostupný fitnes tréning s podporou profesionálneho trénera a informácie o zdravej výžive.

- FitCurves je tréning, počas ktorého precvičíte všetky hlavné svalové partie prostredníctvom kombinácie silového a kardio tréningu a strečingu, a to len za 30 minút, 3krát týždenne.

- Vyvážite nervové procesy – znížiť nervový stres a napätie, zvýšiť funkčnú práceschopnosť organizmu

- Posilníte zdravie

- Obnovíte úroveň metabolizmu v organizme

- O 30% znížite nebezpečenstvo ochorenia na rakovinu

- Zvýšite pravdepodobnosť otehotnenia

- Získate fit a sexi krivky

 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 50 referencií
FitCurves Ružinov

FitCurves to je komplexné riešenie kontroly nadváhy. Zahŕňa v sebe plnohodnotné tréningy,…

Odchádzam z cvičenia s úsmevom :-)

Chodím sem veľmi rada , skoro každý deň, nielen že si dobre zacvičím ale sa aj…

Vek nie je prekážkou

Je skvelé byť vo FitCurves :-)

Renat

1 329

Program regulácie hmotnosti…

Rozhodnutie zapojiť sa do programu regulácie hmotnosti budem vždy považovať za…

FitCurves Ružinov
4.9/5 50 hodnotení

Čítajte ďalej

Ako odbúrať stres a zlepšiť si emocionálne zdravie?

Zdravie a krása:Do leta budem fit

Ako odbúrať stres a zlepšiť si emocionálne…


31.05.20168768

FitCurves…Zdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!

môžu sa vám páčiť


Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím