Kozmetický salón Laurentis

Zdravie a krása

Zuzana Zuzana 03.06.201313057

Kozmetický salón Laurentis

Vyskúšali ste už všetky kozmetické salóny vo vašom okolí, ale neboli ste spokojná? Chýbali vám prvotriedne služby, milý prístup alebo kvalitná kozmetika? Nezúfajte, ak bývate v Bratislave alebo jej okolí môžete navštíviť kozmetický salón Laurentis, kde sa budete cítiť ako kráľovná.

Kozmetický salón Laurentis poskytuje ošetrenia pleti prvotriednou kozmetikou Sothys Paris. V ich ponuke nájdete profesionálne ošetrenia pleti, laserovú epiláciu, laserové fotoomladenie, relaxačné ošetrenia a predlžovanie rias.

“Používame tie najmodernejšie technológie,” hovorí pani Vargová, zakladateľka kozmetického salónu Laurentis, ktorej odborné rady si môžete prečítať aj v časopise Zdravie. “Zakladáme si na profesionálnych službách, aktívnej komunikácií s klientmi elektronickými kanálmi a na ústretovom zákazníckom servise. Robíme to, čo nás baví a máme radi, keď klientky od nás odchádzajú spokojné a opäť sa k nám vrátia. Svedčia o tom aj naše referencie.

"Do salónu chodím na laserovú epiláciu už rok. Vždy k Vám chodím s radosťou. Máte príjemných zamestnancov, prostredie, v ktorom vždy naberám pozitívnu energiu. A s radosťou sa k Vám vraciam znova a znova...."(Ľubica Blašková, Hlohovec)

"Skvelý salón na laserovú epiláciu, perfektné profesionálne služby. Maximálne som s nimi spokojná a vrelo odporúčam." (Lolla Fukari, Bratislava)

Ďalšie referencie si môžete prečítať tu.

Predstavíte nám vaše služby?

“Okrem kozmetických ošetrení pleti, pri ktorých používame iba kvalitnú kozmetiku Sothys Paris si u nás môžete nechať laserovo odstrániť chĺpky. Pri tejto procedúre používame najmodernejší laser, pri ktorom nebudete cítiť žiadnu bolesť. Momentálne máme na túto procedúru akciové ceny.

Ďalší laser využívame pri fotorejuvenizácií kože. Laserové fotoomladenie je veľmi účinné proti prejavom starnutia ako je strata pružnosti a pevnosti, kožné nerovnosti, jemné vrásky, rozšírené póry, pigmentové fľaky, … . Výsledným efektom fotorejuvenizácie je celkové „omladenie“ kože a návrat jej pružnosti a pevnosti, sviežosť a farebná zjednotenosť.

Ďalej si u nás klientky môžu dopriať luxusnú relaxačnú masáž celého tela, obohatenú o zmyslové vône podľa vášho výberu a ukľudňujúcu relaxačnú hudbu. Budete sa cítiť uvoľnene a plné energie.

Nie poslednou našou špecializáciou je predlžovanie rias. Používame umelé riasy, ktoré vyzerajú úplne prirodzene. Vďaka tomu, že sú prilepené na na jednotlivé mihalnice vydržia tak dlho ako vaše mihalnice. Sú odolné voči vode a ďalšou ich výhodou je, že nebudete potrebovať maskaru."

Čo vás viedlo k založeniu salónu?

"Určite vášeň pre kozmetiku. Dlho som nevedela v Bratislave nájsť salón, ktorý by spĺňal moje požiadavky na kvalitu kozmetiky a ošetrenia. A samozrejme aj proklientský prístup. Preto som si povedala, že idem do toho a takýto salón si vytvorím. V roku 2010 sme nakoniec otvárali a dodnes neľutujem."

Prečo by si mali klienti vybrať práve vás?

"Salón Laurentis poskytuje služby na vysokej úrovni za primerané ceny. Pravidelne pripravujeme cenovo výhodné akcie na kozmetiku značky Sothys alebo na jednotlivé procedúry, o ktorých klientky informujeme na našej stránke alebo na sociálnych sieťach. Flexibilne reagujeme na požiadavky našich klientiek aj čo sa týka nových procedúr, ktoré by u nás rady navštevovali.

Máme vernostný systém Elit klub, kde klientky zbierajú body za ošetrenie pleti alebo služby laserového centra. Získané body môžu vymeniť za hodnotné darčeky ako je dekoratívna kozmetika a produkty Sothys, poukážky do laserového centra alebo môžu získať rôzne zľavy.

Viac informácií si môžete pozrieť na prepracovanej domovskej stránke."

Kde sa nachádzate?

"Máme dve prevádzky. Jedna je v Bratislave, druhá v Žiline. V Bratislave sídlime v hoteli Chopin pri nákupnom centre Avion, hneď pri zjazde z diaľnice. Je to lokalita, ktorá je rýchlo dostupná zo všetkých častí Bratislavy, ale aj okolia. Máme klientky z Hlohovca, Senca, Piešťan, Malaciek, Pezinka, ... . Bezplatné parkovanie máme zabezpečené priamo v areáli hotela."

 

Kozmetický salón Laurentis pôsobí v Bratislave od roku 2010. Môže sa pochváliť profesionálnymi kozmetickými službami, prvotriednym zákazníckym servisom a používaním kvalitnej kozmetiky Sothys.

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 13 referencií
Kozmetický salón…

Kozmetický salón Laurentis vám poskytne vynikajúce ošetrenie pleti a informácie o kozmetickej…

LenkaŠ

1 1342

Procedúry

Prijemne prostredie, skvele procedury, mily a profesionalny personal. Moja…

Laserová epilácia

Prevedenie laserovej epilácie nôh.

Kikap

1 491

Kúra

Veľmi som bola spokojná, dnes som bola na kúre, odporúčam... Príjemné…

Kozmetický salón…
5/5 13 hodnotení

Čítajte ďalej

Na čo nezabudnúť pri ošetrení pleti v zime

Zdravie a krása:Starostlivosť o telo

Na čo nezabudnúť pri ošetrení pleti v zime


19.11.201413057

MarekZdravie a krása

Príprava pleti na svadobný deň

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Príprava pleti na svadobný deň


13.06.201413057

MarekOslavy a podujatia

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím