Na čo nezabudnúť pri ošetrení pleti v zime

Zdravie a krása:Starostlivosť o telo

Marek 19.11.201412710

Na čo nezabudnúť pri ošetrení pleti v zime

Chladné obdobie nie je pre pokožku obdobím zimovania. Práve naopak. Počas mínusových teplôt, studeného vetra a striedania teplého a studeného vzduchu sa treba o pleť starať vo zvýšenej miere. Kozmetický salón Laurentis v Žiline a Bratislave ponúka ideálny spôsob, v ktorom sa snúbi ošetrenie, výživa aj pohladenie zmyslov. Všetko, čo krásna žena potrebuje.

Sothys nie je len kozmetika

V kozmetických salónoch Laurentis používajú kozmetiku Sothys, ktorá presahuje bežnú mieru starostlivosti. „Pod dohľadom vedcov a expertov neustále tvorí nové kozmetické ošetrenia pleti aj tela, rozvíja exkluzívne masážne techniky, inovuje a zlepšuje kozmetické produkty Sothys na domáce ošetrenie pleti, prináša zaujímavé aktívne ingrediencie do kozmetiky. To všetko v originálnych laboratóriách Sothys Paris, rešpektujúc náročné požiadavky klientov. Svoje certifikované Sothys terapeutky pravidelne zdokonaľuje na školeniach,“ hovorí Mgr. Marcela Vargová z kozmetického salónu Laurentis. Aj preto sa kozmetika Sothys Paris predáva výhradne v kozmetickom salóne po diagnostike pleti, a s odporúčaním Sothys terapeutky.

Sezónne ošetrenie

Každé ročné obdobie si vyžaduje špecifický prístup k pleti. "Jedno z najžiadanejších ošetrení pleti SOTHYS Paris- gurmánske sezónne ošetrenie, ktoré pohladí naše zmysly vôňou pomarančov a sladkej duly. Ideálne pre chladné obdobie - vašu pleť naplní minerálmi, dokonale ju vyživí a okysličí,“ hovorí Mgr. Marcela Vargová z kozmetického salónu Laurentis. Netreba zabúdať, že starostlivosť, ktorú svojej pleti doprajete, sa vám vráti.

Nechajte sa rozmaznávať

Profesionálne ošetrenie pleti, luxusná kozmetika Sothys a elektrokozmetické prístroje vám zaručia maximálny a viditeľný efekt už po prvom ošetrení, pravidelnou starostlivosťou o pleť doma i v salóne sa vzhľad vašej pleti mnohonásobne zlepší. Občas je totiž vhodné aj poctivú domácu starostlivosť doplniť o profesionálne ošetrenie. Najmä v období, kedy je pleť extrémne namáhaná, čo sa počas zimy deje. „Ošetrenie pleti v salónnom prostredí a domáca starostlivosť o pleť sú navzájom sa doplňujúce prvky pri získavaní dokonalého vzhľadu pleti,“ hovorí Mgr. Marcela Vargová. Skúsená terapeutka vám vždy poradí, aký správny prístup k pleti zvoliť aj systém ošetrovania v domácich podmienkach. Správny prístup totiž zaváži často viac ako drahé prípravky.

 

Kozmetický salón Laurentis vám poskytne vynikajúce ošetrenie pleti a informácie o kozmetickej starostlivosti. V salóne poradia, aká je pre vás najvhodnejšia terapia šitá na mieru, presne podľa vašich potrieb pre ošetrenie pleti - v kozmetickom salóne, alebo aj v domácom prostredí. 

 

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 13 referencií
Kozmetický salón…

Kozmetický salón Laurentis vám poskytne vynikajúce ošetrenie pleti a informácie o kozmetickej…

LenkaK

1 277

Ošetrenie pleti

Bola som veľmi spokojná...s prístupom, ošetrením...určite to nebolo posledný…

AndreaA

1 751

Kozmetika - relaxácia

Vždy sa viete dohodnúť na vhodnom termíne, s ústretovým a flexibilným…

Laserová epilácia

Prevedenie laserovej epilácie nôh.

Kozmetický salón…
5/5 13 hodnotení

Čítajte ďalej

Príprava pleti na svadobný deň

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Príprava pleti na svadobný deň


13.06.201412710

MarekOslavy a podujatia

Kozmetický salón Laurentis

Zdravie a krása

Kozmetický salón Laurentis


03.06.201312710

ZuzanaZdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím