Zoznámte sa s vláknom Silver+. Striebrom chráni pred baktériami!

Zdravie a krása:Striebrovo vašich šatách

SILVER+ produkty SILVER+ produkty 14.01.20169931

Zoznámte sa s vláknom Silver+. Striebrom chráni pred baktériami!

Oblečenie nemusí byť iba krásne, ale aj zdravé. Nielen pre všetkých nadšencov zdravého životného štýlu, ale aj pre tých, čo majú radi luxus, krásne veci a užijú si prvotriednu starostlivosť sú určené kúsky bielizne s prvkami striebra. 

Od Ríma až do 21. storočia

Antibakteriálne účinky striebra sú známe už od dôb starého Ríma. Má totiž schopnosť zamedziť množeniu choroboplodných zárodkov a predchádzať rôznym chorobám. Trvalo niekoľko rokov, kým sa z klasických strieborných podnosov, príborov a karafách striebro začalo používať aj v textilnom priemysle. Vrcholom technologickej úrovne sú textilné vláka SILVER + s certifikovanými antibakteriálnymi vlastnosťami.

Zdravé šaty bez zápachu a baktérií

Stačí sa mierne zapotiť a naše šaty sa stanú živinami pre množstvo cudzopasných zložiek, ktoré nám škodia a spôsobujú zápach. Teda pri štandardnom textile. Textíliách vybavených vláknom SILVER + to neplatí. Pri nich ióny striebra ničia a bránia rastu baktérií, plesní, húb, kvasiniek a potláčajú nepríjemné pachy. Textilné výrobky s aplikáciou iónov striebra nespôsobujú žiadne alergie.

V čom je SILVER + iné?

O prídavkoch striebra už dnes hovorí takmer každá odevná značka. No nie je striebro ako striebro. Ostatné bežné metódy ako namáčanie v striebornom roztoku, či využívanie nano technológií sú postupy s časovo obmedzenou trvanlivosťou. Postupným praním bielizne z produktov vyperiete strieborné častice. Obvykle ide o 5 praní. „Sama som to skúšala v predajni a skutočne ma na to upozornili. Ale išlo o dobrú predajňu. V mnohých vám takúto informáciu nepodajú. Preto  nano technológie začínajú v západných krajinách zavrhovať. Navyše veľa výrobcov tieto svoje nano produkty aj sťahuje z trhu, kvôli znečisťovaniu odpadových vôd,“ hovorí Ing. Gabriela Justová zo spoločnosti Ergoline. Vlákna Silver + majú antibakteriálne účinky zachované počas celej doby ich životnosti a  ošetrujú sa pritom ako bežná spodná bielizeň. Ióny striebra sú aplikované do vlákna takým spôsobom, že neprechádzajú z vlákna do pokožky a z vlákna nikdy nevyprchajú. Teda  antibakteriálne účinky týchto výrobkov sú zachované po celú dobu ich životnosti.

Nielen zdravé, ale aj trendy

Či už ide o ponožky, ktoré nesmrdia a chránia vaše nohy pred plesňami, nátelníky, ktoré zamedzujú poteniu a eliminujú zápach, alebo termo oblečenie vhodné pre šport, tak isto aj spodná bielizeň rôznych strihov si napriek svojim zdravotným benefitom udržiava charakter moderného a trendy oblečenia. Sú vytvorené podľa aktuálnych módnych trendov. V ďalších častiach sa pozrieme podrobnejšie na konkrétne kúsky oblečenia s vláknami Silver +, ktoré budete radi nosiť.

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 61 referencií
SILVER+ produkty

SILVER+ - predaj dámskej módy a doplnkov v Boho štýle. Boho štýl nie je niečo, čo má definíciu.…

Silver+ nohavičky

Antibakteriálne a sexy nohavičky SILVER+, ktoré ničia baktérie spôsobujúce…

HKr

1 327

Silver+ Leginy

Výborné

Ingrid K

1 712

Dámske formujúce legíny

Legíny sú super, som s nimi veľmi spokojná a rada ich nosím, ďakujem a určite…

SILVER+ produkty
4.7/5 61 hodnotení

Čítajte ďalej

Šesť krokov, ako si vybrať vhodnú spodnú bielizeň

Zdravie a krása

Šesť krokov, ako si vybrať vhodnú spodnú…


15.05.20179931

MarekZdravie a krása

Vianočné inšpirácie

Rodina:Vianočné inšpirácie

Vianočné inšpirácie


30.11.20169931

SILVER+…Rodina

November - mesiac mužského zdravia

Zdravie a krása

November - mesiac mužského zdravia


09.11.20169931

SILVER+…Zdravie a krása

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím