Objavte liečivú silu magnetizmu a pomôžte svojmu zdraviu!

Zdravie a krása:Nezabúdajte na seba

Marek 24.08.20156577

Objavte liečivú silu magnetizmu a pomôžte svojmu zdraviu!

Bolesti kĺbov, svalov, chrbtice, končatín, diabetes a mnoho ďalších zdravotných problémov môže byť minulosťou vďaka liečbe magnetom. Prirodzený magnetizmus, ktorý na nás pôsobí z jadra Zeme ruší elektrické vedenie, betón, rádiové vlny a nám teda nezostáva nič iné, iba ho doplniť ako multivitamíny.

Regenerácia buniek pomocou pulzného magnetizmu

Tajomstvo magnetoterapie je vo využívaní prirodzeného magnetického poľa Zeme, ktoré naše bunky aktivuje a stimuluje. Vďaka životu v meste a domoch na nás však prirodzený magnetizmus prestáva mať dosah. Preto prišla magnetoterapia. „Magnetické pole aplikované na postihnutú oblasť doporučeným spôsobom dokáže stimulovať bunky nášho tela a vytvárať tak najprirodzenejšie podmienky pre zmiernenie ťažkostí a regeneráciu tkanív bez zbytočného zaťažovania organizmu medikamentmi,“ hovorí o magnetoterapii MUDr. Ján Hrdý, Lekár pre fyzikálnu terapiu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu.To tvrdia nielen odborníci z oblasti medicíny ale aj bežný ludia naši klienti, o čom svedčia recenzie niekoľkých plne spokojných našich zákazníkov.Regeneračné a liečebné účinky magnetického poľa sú ľuďom známe už viac ako 3000 rokov. Výsledkom pôsobenia magnetizmu je zvýšené zásobovanie buniek kyslíkom a ostatnými dôležitými látkami. Vďaka tomu sa zlepšuje proces látkovej výmeny a aktivujú sa regeneračné a reparačné mechanizmy. Magnet sa stáva účinným nástrojom v liečbe širokého spektra chorôb a bolestivých stavov.

V dávkovaní sa odporúčajú robiť prestávky

Liečba magnetom nie je zo dňa na deň. Odporúčajú sa však viac kratšie a častejšie terapie ako dlhé a jednorazové. „Obvyklý rytmus je napríklad päť dní a dva dni prestávka. Aby aktivované buky začali fungovať bez stimulácie. Príliš intenzívne a časté magnetické žiarenie môže naopak ochorenie prechodne zhoršiť, keď bunky budú takpovediac preaktivované,“ vysvetľuje Ján Remenár. Nič sa však nestane ak si od magnetoterapie oddýchnete počas dovolenky aj mesiac a potom sa k magnetoterapii vrátite. Účinky magnetoterapie neslabnú.

Myslite ekonomicky

Vaše zdravie je to najcennejšie čo v živote máte. Bez zdravia nie je nič ničím. Každý pacient v zdravotníckom zariadení to potvrdí. Magnetoterapiu používajú aj medicínske ambulancie. Takáto procedúra je však spoplatnená. „Ak chceme, aby liečba magnetom fungovala a prinášala úspechy, je potrebné ju aplikovať aspoň 3 – 5-krát do týždňa. Pritom obvyklá cena u lekára stojí 5 – 6 eur. Pri kúpe prístroja, ktorého cena presahuje 600 eur sa investícia rýchlo zaplatí a prístroj môže používať aj rodina a známi,“ hovorí Ján Remenár. Prístroj má jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré zvládne skutočne každý. Svoj magnetizmus na oživenie buniek tak môžete maž vždy nablízku.

Magnetoterapia a jej terapeutické účinky

NEUROLÓGIA - syndróm karpálneho tunela, migréna, parkinsonova choroba, ischias

REUMATOLÓGIA A ORTOPÉDIA - osteoartrózy (koxatróza, gonartróza), vertebrogénne algické syndrómy, zlepšenie hojenia úrazov a poškodení úponov šliach.

UROLOÓGIA - zápaly ľadvín, chronické prostatídy, protibolestivé účinky

GYNEKOLÓGIA - pooperačné stavy, cysty, endometrióza, poruchy neplodnosti, nepravidelná a bolestivá menštruácia

 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 10 referencií
magnetoterapia

Bolesti kĺbov, svalov, chrbáta, končatín, diabetes a mnoho ďalších zdravotných problémov úspešne…

Mirosla

1 1281

magnetoterapia

Prístroj Renaissance sme zakúpili po operácie jedného z členov rodiny, osobne…

TA3

1 1270

Prístroj Renaissance

S prístrojom RENAISSANCE som nadmieru spokojný, pokiaľ mi to čas dovolí tak ho…

Zakúpenie prístroja

s pristrojom sme velmi spokojni, pouzivam ho uz niekolko rokov na rozne ucely…

magnetoterapia
4.8/5 10 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím