Proti rakovine sa dá najlepšie zabojovať ráno

Zdravie a krása:Nezabúdajte na seba

Marek 24.08.20155259

Proti rakovine sa dá najlepšie zabojovať ráno

Zdravý životný štýl by mal byť smerovaním, nie len módnou záležitosťou. Správny prístup k nášmu telu sa nám totiž vráti dvojnásobne. Ako v podobe dlhého a kvalitného života, tak aj väčšej porcie vitality a energie.

Detoxikácia na každé ráno

Rakovina hrubého čreva patrí v našich zemepisných šírkach k najrozšírenejším na svete. Preto Michal Kališ , masér a výživový poradca radí každé ráno dať si pol litra vlažnej citrónovej vody, ktorá je akousi sprchou pre hrubé črevo a významne znižuje možnosť vzniku rakoviny. Je to detoxikačná, rýchla a najmä chutná pomôcka pre dlhý život bez problémov.

Masáž ako doplnok k zdraviu

Okrem detoxikácie a správne nastavenej životospráve je pre telo dnes už viac menej potrebné venovať sa masáži. „Na každom človeku je individuálne, akú masáž si predstavuje a jeho telo potrebuje. Toto vždy preberáme s klientom individuálne podľa jeho problémov,“ hovorí Michal Kališ Relax centra v Liptovskom Mikuláši. Pravou však je, že telo pri súčasnom spôsobe sedavého života dobrú masáž ocení. Medzi najobľúbenejšie patrí klasická športová masáž, reflexné masáže, ale aj lymfodrenáž priamo stimulujúca imunitu organizmu.

U maséra zavážia referencie

Mnoho začiatočníkov si spraví masérsky kurz počas víkendu, no ku kvalitnej masáži treba aj roky praxe. Michal Kališ preto jednoznačne odporúča dať pri masérovi nie na reklamu, ale na skutočné referencie zákazníkov, ktorým pomohol. To je cesta ako rozoznať kvalitného maséra.

Relax na vyššej úrovni

Michal Kališ sa v Liptovskom Mikuláši ľuďom rozhodol ponúknuť nový rozmer služieb pre telo a relax. V Relax centre ponúka masáže, ale aj oddychovú zónu, saunu, či vírivku. Všetko, čo potrebujete k maximálnemu relaxu. V prípade záujmu je Michal Kališ rovnako pripravený poradiť návštevníkom s radami o detoxikácii organizmu, či správnom nastavení jedálnička, aby dosiahli postavu svojich snov. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 9 referencií
Relax Centrum

Svojim klientom ponúkame ručné masáže, saunu, vírivku, kondičné tréningy, výživové poradenstvo.

Sabol J

1 1231

Športová regenerácia mužstva

Spokojný vrámci komunikácie a aplikacie požiadavok do praxe.

Kubena

1 1138

Regenerácia

Výborné

Simun

1 1441

Masaz

Som spokojny

Relax Centrum
4.9/5 9 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím