Prvé oblečenie, ktoré chladí. Prežite horúčavy v pohode!

Zdravie a krása:Striebrovo vašich šatách

Komfort-shop.sk Komfort-shop.sk 07.04.20169557

Prvé oblečenie, ktoré chladí. Prežite horúčavy v pohode!

Horúce dni už prichádzajú a skôr či neskôr sa prelomí teplota, pri ktorej by sme si najradšej vyzliekli aj kožu. Práve to je čas, kedy oceníte bielizeň a oblečenie s chladivým a antibakteriálnym účinkom. Zažite ten pocit na vlastnej koži v rámci exkluzívnej kolekcie Nanosilver®  Dakar.

Štýlové chladivé tričká pre mužov aj ženy

Všetky textílie kolekcie Dakar sú funkčné, príjemné na nosenie a v lete efektívne chladivé. Sú sexi, ľahké, navrhnuté podľa najnovších trendov. Pánske funkčné tričká sú vhodné na šport aj na bežné nosenie, kedy najmä počas leta oceníte ich nezameniteľný prínos. Výhody unikátnej nanotechnológie a príťažlivého štýlu sa snúbia aj v dámskych funkčných tričkách kolekcie Dakar. Vyskúšajte tričká, ktoré prešli záťažovými testami súťaže Dakar 2011.

Ponožky určené nielen pre športovcov

Vyraziť do prírody na bicykli je pre každého relaxom aj aktívnym oddychom. Cyklistika v lete môže byť ešte krajšia aj vďaka chladivým ponožkám navrhnutým špeciálne pre športovcov. Využijú ich cyklisti, golfisti, tenisti a všetci aktívni športovci, ale aj bežní chodci. Ich tajomstvo je v schopnosti absorpcie potu, ktorý odvedú do hornej vrstvy odkiaľ sa odparia a  poskytujú tak príjemný pocit sucha. Navyše vďaka funkčnej priadzi Coolmax® skutočne chladia. Sú ideálne aj na dlhé výlety, pretože vďaka svojim vlastnostiam vydržia bez zápachu aj niekoľko dní.

Nohavičky pre zdravú vagínu

Zápaly močového mechúra a vaginálne mykózy sú častým problémom letných dní. Môže za to premnoženie baktérií. Kolekcia funkčných dámskych nohavičiek Dakar dokáže letné ochorenia eliminovať vďaka obsahu striebra. Ide najmä o baktérie Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Chlamidiatrachomatis, Candida albicans a mnoho ďalších patogénov a plesní. Nohavičky sú veľmi pohodlné vďaka klasickému strihu a dvojitému antibakteriálnemu klinu. Okrem antibakteriálnych a antimykotických vlastností majú podobne ako tričká či ponožky aj schopnosť v lete príjemne chladiť. Presne z tých istých materiálov sú vyrábané aj atraktívne pánske boxerky s antibakteriálnymi a chladiacimi účinkami. Ani v lete sa už nemusíte potiť na tých najintímnejších miestach.  

Ako chladenie funguje?

Tričká ani bielizeň Nanosilver® nemajú žiadnu klimatizáciu či energetický zdroj. Majú však vlákna Coolmax®, ktoré veľmi rýchlo odvádzajú telesnú vlhkosť od pokožky do ďalších vrstiev látky bez toho, aby pritom samé vlhkosť absorbovali. Materiál je jemný, ľahký a priedušný pre prirodzený a svieži pocit. Poskytuje tak chladivý efekt pri každodenných aktivitách. Vlákno nanosilver®, ktoré obsahuje nanočastice striebra, zabraňuje rozkladu potu a z toho vznikajúceho zápachu.

Využite aprílovú šialenú ponuku

V rámci mesiaca apríl máte jedinečnú možnosť kúpiť si tričko Dakar a zadarmo k nemu dostať ďalší chladivý darček. Vyberte si Moto tričko Nanosilver® coolmax Dakar  a zdarma získate skvelé letné trekingové/moto ponožky. Vďaka unikátnej štruktúre budete mať nohy správne temperované a zabezpečené aj proti zápachu a plesniam. Ku krásnemu pánskemu slim tričku Nanosilver® s potlačou motorky získate zdarma tunelovú šatku.

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 16 referencií
Komfort-shop.sk

Našim zákazníkom prinášame antibakteriálnu funkčnú bielizeň a prádlo vyrábané na báze…

denyd

1 406

antibakteriálne

ste super, využil som v Iráne, nakupujem daľej

Výber správnej spodnej bielizne

Velmi dobre...som spokojna.

Antibakteriálne nohavičky…

Maximalna spokojnost

Komfort-shop.sk
4.7/5 16 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím