Na čo si dať pozor pri permanentnom make - upe

Zdravie a krása

Marek 12.10.201515836

Na čo si dať pozor pri permanentnom make - upe

Pri permanentnom make - upe je nesmierne dôležité vybrať si kvalitu. Tak ako pri bežnom tetovaní, je zásadné staviť na profesionála. Ide navyše o oblasť tváre, ktorá je veľmi citlivá a každý milimeter je dôležitý. Permanent - beauty spĺňa všetky atribúty kvality a má len spokojné zákazníčky.K benefitom patrí aj možnosť objednať sa na make - up od pondelka do nedele, v čase od 9.00 hodiny až do 21.00 hodiny večer.

Permanentný make - up, krása ktorá sa nezmyje

Pri permanentnom make - upe ide o kozmetickú procedúru, počas ktorej sa do 2. a 3. vrstvy pokožky vpravia mikropigmenty pod kožu (asi do hĺbky 0,3 - 0,6 mm) špeciálnym tetovacím prístrojom so sterilnou ihlou. „Cieľom permanentného make - upu, alebo mikropigmentácie je dosiahnuť estetickú korekciu, zlepšenie a zvýraznenie vybraných častí tváre,“ hovorí Miram Madová z Permanent - beautyTakýto permanentný make - up vydrží 1 - 3 roky v závislosti od typu pokožky, potom je vhodné tetovanie zopakovať. V Permanent - beauty si zapisujú presný pomer farieb, takže aj po 2 rokoch je jednoduché naniesť rovnaký odtieň farby. Bez ohľadu na šport, na plávanie, na ročné obdobie sa prebudíte vždy krásne upravená. Zákrok je preto vhodný pre každú dospelú ženu.V Permanent - beauty vedia poradiť každej dáme v každom veku, aby tetované miesto pôsobilo upravene, ale prirodzene zároveň. Make - up je vhodný aj pre staršie dámy. Najstaršou dámou c Permanent - beauty bola žena po 70-tke, ktorá si dala tetovať obočie.

Make - upové poradenstvo

Permanent - beauty má najširšiu ponuku farebných odtieňov na Slovensku, takže vyhovie predstavám každej ženy. „Vďaka estetickému cíteniu a skúsenosti dokážeme navrhnúť tvar aj farbu individuálne každej dáme na mieru. Viac ako 2500 spokojných zákazníčok je našou najlepšou reklamou,“ hovorí Miriam Madová.

Detail je samozrejmosť

Aj Miriam Madová  sa vo svojej praxi už stretla s prípadmi, keď ju navštívili klientky s plačom a prosili o úpravu tetovania. Pri permanentnom make-upe sa totiž musí snúbiť dar precíznej práce, estetického cítenia a zmyslu pre detail. „Upravujeme tvár a to nás priamo predurčuje k tomu, aby sme nepodcenili ani milimeter. Nie je možné spraviť rozdielne obočia, alebo ich zakončenia. Mnoho kozmetičiek tetuje klientky len poležiačky, ja ich niekoľkokrát posadím, aby som videla efekt a doviedla dielo do dokonalosti,“ hovorí o precíznosti Miriam Madová .

Zdravie je prvoradé

Každé tetovanie sa v Permanent - beauty vykonáva sterilnou ihlou. Farby sú antialergické a profesionalitu zabezpečujú aj certifikáty ministerstva školstva. Aj tu však platí, že zdravie je na prvom mieste a preto pred tetovaním každý vypĺňa zdravotný dotazník. Sú niektoré ochorenia ako napríklad rakovina, ochorenia štítnej žľazy, znížená zrážanlivosť krvi a podobne, ktoré si v Permanent - beauty vždy overia. Permanentný make - up nie je vhodné aplikovať ani počas menštruácie, či tehotenstva. Po aplikácii make - upu sa treba niekoľko dní vyhýbať slnku aj soláriu, aby sa efekt make - upu neoslabil. Aj zohľadnenie zdravotných rizík a fundované poradenstvo  hovoria o skutočnej profesionalite. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
DOBRÁ KLÍMA

Vzduch, teplo, chlad či klíma sú najčastejšie skloňované slová v našej firme. Môžete si byť istí,…

Peter Surový

1 1373

Klimatizácia Dunajská Lužná

Bol som spokojny s rychlou obhliadkou a aj naslednou realizaciou


Čítajte ďalej

Elektrické vykurovanie: Úspora, ekológia komfort

Dom a byt:Teplejší domov

Elektrické vykurovanie: Úspora, ekológia…


12.10.201515836

DOBRÁ KLÍMADom a byt

Montáž klimatizácie nepodceňte vo vlastnom záujme!

Dom a byt:Vzduchotechnika a klimatizácie

Montáž klimatizácie nepodceňte vo vlastnom…


14.04.201515836

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím